Jak leczyć ból mięśni u 79-latki?

Ból nogi, nie mogę wejść po schodach.Lekarz powiedział, że to zapalenie mięśni. Dostałam 2 zastrzyki tzw. blokady. Niewielka poprawa.Lekarz wspomniał,że potrzebne będzie osocze. Co to jest za zabieg i czy bezpieczny?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się ponownie do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.