Jak leczyć ból odbytu oraz biegunki i śluz?

mam problemy z natury wstydliwe bol pieczenie odbytu podwyzszona temperatura ciala biegunki plus wydzielajacy sie sluz z odbytu co bardzo utrudnia mi zycie

Opisane przez Pana objawy (zwłaszcza podwyższona temperatura ciała i biegunki są niepokojące) mogą być związane z poważnymi schorzeniami i wymagają dokładnej diagnostyki. Część z opisywanych objawów (ból, pieczenie odbytu, obecność śluzu) może być związana z powszechną dolegliwością - tzw. hemoroidami. Wizyta u lekarza pierwszego kontaktu/internisty lub ew. chirurga jest konieczna żeby wykluczyć poważne przyczyny, mogące zagrażać panu zdrowiu lub nawet życiu. Rozumiem, że jest to dla Pana problem natury wstydliwej, jednak proszę wierzyć, że dla lekarzy nie jest to nic nadzwyczajnego - są to powszechne dolegliwości, których prawie każdy kiedyś doświadczył lub czeka go to w przyszłości. Najlepiej podjąć szybką decyzję o wizycie u lekarza i nie dawać sobie "drogi odwrotu". Proszę nie zwlekać.