Jak leczyć ból po uderzeniu pięścią?

Witam. Uprawiam boks. 2 miesiące temu zdrzyłem sie z trening partnerem gołymi pięściami. Mialem luźna reke odczułem duzy ból miedzy palcem środkowym a serdecznym. Pierw wygladalo to jak zwykle wybicie jednak po ok 1 miesiacu palec w nocy zaczął mi sztywniec. Rano zanim go rozruszam mija pare minut i boli. Minelo juz ok 2 miesiecy od wypadku a nic sie nie polepsza. Co noc rano mam zesztywnialy palec a kazde nawet lekkie uderzenie piescia sprawia mi ból. Ból nie palca a miedzy kostakami.

Mogło dojść do uszkodzenia struktur więzadeł lub nawet stawu. Tego typu problem goi się dość długo. Polecam współpracę z fizjoterapeutą. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki