Jak leczyć ból w centralnej części brzucha?

Wietam, Mam 29 lat od kilku lat boli mnie brzuch w sentralnej czesci i delikatnie schodzi pod prawe rzebro do tego gdy cos zjem to wymiotuje. Mialam juz robiona gastroskopie, usg jamy brzusznej, badania krwi na watrobe i trzustke nic nie wykrylo zadne banie wszystko jest w normie a mnie nadal boli brzuch do tego mam zawroty glowy. Co robic dalej ? Prosze o pomoc

Witam!
Na wszelki wypadek proszę powtórzyć badania wątrobowe! Jeżeli wszystkie badania są prawidłowe wskazana konsultacja psychiatryczna, być może jest to podłoże emocjonalne opisywanych dolegliwości. Może kompleksowe leczenie nerwicy da pożądane efekty. Leczenie przeciwlękowe plus psychoterapia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.