Jak leczyć bolące oczy?

Moj problem polega na bolu oczu, sa momenty ze mnie pieka, bardzo dziwnie mi sie przez nie patrzy przez co mam zaburzenia rownowagi, potrafie sie z nimi zawiesic rozmazuje mi sie pole widzenia i wzdryguje sie bo mam wrazenie ze sie przewrocw. Nosze okulary bylam3 miesiace temu na badaniu wzrok sie nie pogorszyl cisnienie ok. Co to moze byc? Jakie badania jeszcze zrobic?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli objawy nie ustępują, sugeruję żeby udała się Pani do lekarza okulisty w celu poszerzenia diagnostyki. Kolejnym specjalistą, do którego należałoby się udać jest neurolog (i wykonanie ewentualnie badań obrazowych takich jak TK/MR głowy). Jeśli to nie wyjaśni przyczyny dolegliwości pozostaje jeszcze udanie się do laryngologa w celu wyjaśnienia przyczyn zawrotów głowy.