Jak leczyć bóle brzucha, kłujące, czasami przeszywające?

Witam, miewam częste bóle brzucha, kujące, czasami przeszywające, troche jakby piekło od środka, równiez kucie w klatce piersiowej, ostatnio dziwny "stan" w głowie - jakby cięzka, otępiona. EKG wyszło dobrze, z krwi podwyższony ALAT (w granicach 70 norma do 41). Przez ostatni rok dośyc duzo spozywalem alkoholu (głownie piwo). USG jamy brzusznej - wszystko w normie. Czekam na kolejne wyniki krwi oraz anty HCV. Podejrzenie nerwicy przez lekarza pierwszego kontaktu. Prosze o pomoc.

Witam!
Należy skontaktować się z psychiatrą lub psychologiem, ocenią stan psychiczny i dobiorą odpowiednią formę psychoterapii. Być może zajdzie konieczność dołączenia leków p/lękowych i ew. stabilizatorów napędu i nastroju. Objawy najbardziej przemawiają za sprawą nerwicową.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.