Jak leczyć bóle brzucha u mężczyzny?

Witam! Mój mąż w ciągu ostatnich 3 miesięcy miał silne bóle brzucha, które po jakimś czasie przechodzily. Dziś zrobił sobie podstawowe badania krwi bo bóle znowu wróciły i wyszedł dodatni wynik na helicobacter pyroli. Co dalej z tym robić? Czy można to wyleczyć na stałe i od czego zacząć? Poproszę o odpowiedź i z góry dziękuję!

Lek. Paweł Szadkowski

Z wynikiem proszę się udać do lekarza, który przepisze odpowiednie antybiotyki i leki zmniejszające kwaśność soku żołądkowego. Może się "tego pozbyć na stałe", właśnie stosując odpowiednią antybiotykoterapię.