Jak leczyć bóle główki kości udowej?

Witam, mam 27 lat. Od 2 dni boli mnie przy lewej stronie glowka kosci udowej. Bol nastapil bez uderzenia. Moge biegac, ruszac i rotowac noga wtedy odczuwam lekki bol. Najmocniej boli gdy poloze sie ns lewym boku badz ucisne na ta osv w pozycji stojacej, w pozycji siedzacej przy ucisku nie czuje bolu. Jak bym mial to okreslic to tak jskby bolala wewnatrz kosc. Co to moze byc? Czy fizjoterapeuta pomoze?

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim należy udać się do lekarza rodzinnego i wykonać rtg stawu biodrowego ew po konsultacji ortopedycznej usg.