Jak leczyć bóle głowy i skroni?

Witam od kilku tyg boli mnie glowa w skroni i oczodole wczesniej nie mialam takich problemow . dodam ze od 3 tygodni biore bibloc. na tahykardie zatokowa .bol nastapil od czasu brania leku .cisnienie przed lekami mialam ok 120/60w tych granicach a teraz max 110/50 najnizsze 97/50 czy bole glowy moga byc skutkiem ubocznym lekow ktore zazywam czy objawy innej choroby . bole sa najsilniejsze rano i w nocy. Dzis czulam w uchu tzw szum dudnienie w rytmie bicia serca co to moze byc dziekuje za pomoc .

Biblock czyli bisoprolol może powodować bóle głowy. Prosze skonsultować się z lekarzem, który włączył lek. Wskazane stopniowe odstawienie leku pod kontrola lekarza (ew. zamiana na inny lek), jeśli ból głowy ustąpi, będzie to dowód na polekowa przyczynę bólu. Jeśli po odstawieniu leku bólu będzie sie utrzymywał - wskazana konsultacja neurologiczna.