Jak leczyć bóle głowy po zapaleniu gardła?

Miałam zapalenie gardła brałam antybiotyk po zakończeniu kuracji zaczęła mnie boleć głowa tylko przy kaszlu po dwóch dniach zaczęła boleć już częściej nie tylko przy kaszlu Ale to tylko z lewej strony obok skrobi ból zachodZi czasem na oczodol cZasem na ucho najgorZej boli przy nachyleniu.u lekarza byłam dostałam przeciwbólowe Ale dalej boli ale nie ciągle przerywa i boli najgorZej przy nachyleniu strasznie się zaczęłam bać co to to już trwa ponad tydzień

Lek. Tomasz Budlewski

Być może to problem z zatokami proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza rodzinnego