Jak leczyć bóle głowy podczas miesiączki?

Witam. Mam bole glowy od drugiego dnia miesiączki,  ból prawej strony twarzy, drętwienie,  zawroty głowy najczęściej rano podczas wstawania i przewracania z boku na bok , mdlosci, problemy z widzeniem. Nie wiem czy to bóle migrenowe czy to przez zatoki. Żadna tabletka przeciwbolowa nie pomaga, żadne domowe sposoby również. Co to może być ?

Dzień Dobry Pani,

Wskazana byłaby osobista/pilna konsultacja u lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje Panią diagnostycznie.

Na ten moment może Pani skorzystać z konsultacji lekarskiej całodobowej, w pobliżu miejsca Pani zamieszkania.

Życzę Pani zwyczajnej pomyślności i dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605