Jak leczyć bóle mięśni klatki piersiowej?

Witam Mam poważny problem z mięśniami klatki piersiowej od ponad miesiąca czasu. Jestem osobą ćwiczącą na siłowni i nagle bez jakiegokolwiek powodu, nie odczuwając żadnego bólu straciłem niemalże całkowicie siłę w prawej stronie klatki piersiowej. nie jestem w stanie napiąć prawej strony klatki piersiowej gdzie z lewej strony nie mam z tym najmniejszego problemu,a klatkę piersiową mam dość rozbudowaną. Chodzę do fizjoterapeuty na masaże klatki piersiowej oraz okolicy barku. Od trzech tygodni po wizycie u neurologa który przepisał mi lek Milgamma N biorę zastrzyki domięśniowe co drugi dzień. Został mi jeden zastrzyk, lecz nie widzę znacznej poprawy. Jaki powód może być objawów które opisałem i co dalej robić?

Może to oznaczać porażenie nerwu, jeśli nie towarzyszy temu ból to przyczyna może leżeć po stronie neurologii, jeśli pojawily sie jakieś ograniczenia w stawie to przyczyna moze byc również restrykcje tkankowe na poziomie powiezi ramienia i klatki piersiowej, Pozdrawiam Starzyk Damian www.rebalance.pl