Jak leczyć bóle nadgarstka z lewej strony?

Od półtora miesiąca mam ból nadgarstka bardziej z lewej strony zewnętrznej lekko puchnie, Ból promieniuje w palec czasem w całą rękę a później promieniuje do łokcia Mam czasami wrażenie że cała Ręka mnie boli biorę już od ponad miesiąca tabletki przeciwbólowe na stany zapalne i gorączkowe jakby trochę pomagają nie wiem co już mam myśleć co to ma być trochę się te wszystkie martwię bo muszę pracować fizycznie naprawdę jest trudno

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie