Jak leczyć bóle nerwowe u kobiety?

Szanowni Państwo, Przedstawię tym razem szeroki opis dolegliwości mojej żony i badań. Od pół roku żona miewa bóle nerwowe i mięśniowe w obrębie rąk, nóg i kręgosłupa. Zaczęło się od nogi i dziwnego uczucia porazania prądem. Potem ból ręki, zmęczenie, ostatnio bóle głowy. Objawy są ciągle i nie ustępują. Brak osłabienia siły mięśniowej, jest również ból oka ale bez zaburzeń wzrokowych. Brak zaburzeń manualnych, brak objawów neurologicznych w sensie zaburzeń pamięci, koncentracji, funkcji poznawczych. Były robione badania krwi kompleksowe i szczegółowe. Wszystko w normie. Rezonans magnetyczny głowy pod kątem SM bez jakichkolwiek uwag. Przepływy w nogach w normie po USG. RTG kręgosłupa w normie poza miniaturowym zwapnieniem kości żebra. W badaniach wyszła tężyczka utajona. Później we krwi w teście Elisa wynik 25 na boreliozę więc potwierdzenie. Objawy prądów znikają przy neurowicie a przeskakiwanie mieści po suplementacji magnezem, wapniem i witaminą b. Pozostają bóle pleców, zmęczenie i ogólne bóle w całym ciele. Test western blot ujemny na boreliozę. Błagam i pomoc bo żaden lekarz nie wie co to jest. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Bóle głowy przewlekłe;inne nietypowe objawy bez podłoża organicznego, mają zwykle złożoną etiologię, często towarzyszące zaburzenia nastroju, traumatyczne doświadczenia w przeszłości, wady postawy, inne schorzenia towarzyszące . Do pełnej konsultacji, wywiad, badanie, analiza wyników, wskazana rozmowa z psychologiem , Pozdrawiam i zapraszam
Opisy badań MRI MRI GŁOWY i inne w normie . Stosować leczenie suplementację witamin B, D, magnez; skoro są skuteczne; Zwykle pomocna regularna aktywność sportowa; redukcja stresu, niepokoju. Pozdrawiam