Jak leczyć bóle piersi i brak sutka w jednej z nich?

Witam , Mam 24 lata. Ból piersi pojawił się około 3 miesięcy temu wtedy tez zauważyłam brak sutka w jednej piersi. Byłam u lekarza zrobiłam badanie krwi , USG , odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ( badania nic nie wykazały ), teraz ból powrócił czuje rwanie w piersi , ostatnio spuchła mi trochę ręka i delikatny ból szyi. Następna konsultacje mam za 2 tygodnie. Lecz strasznie się nie pokoje. Za wszystkie odpowiedzi , podpowiedzi co to może być z góry dziękuje Pozdrawiam Kasia

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazane jest powtórzenie usg i ponowna wizyta u ginekologa