Jak leczyć bóle stóp spowodowane koślawością?

Od kilku miesięcy mam bóle stóp spowodowane ich koslawoscia, po dobraniu przez lekarzy wkładek ort. do zwykłych i roboczych butów zaczęły mnie boleć też łydki. Lekarz stwierdził że mi już wkładki nie pomogą i najlepsze będzie wstawienie hyprocure. W jednej nodze już mam implant lecz nie mogę na niej stanąć a to już 3 tydzień. Dodatkowo pojawiły się mrowienia, pieczenie,ból rozciegna i Achillesa w obu nogach, ból jakby nerwów promieniuje z wewn strony stop przy kostce do lydek, co może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ortopedy i jak sadze rozszerzenie diagnostyki