Jak leczyć bóle w kościach u nóg?

Mam bóle jakby w ķościach. Najczęściej w nogach - boli wtedy tak jakbym długo trzymała nogę w zimnej wodzie. Te bóle pojawiają się jak dłużej pochodzę, sprzątam itd. I zawsze jakby jedna strona ciała mnie bolała. Np. Stopa, łydka, dłoń. Przy tym mam też ból jakby w pośladkach. Proszę o jakieś podpowiedzi

Lek. Katarzyna Szymczak

Ćwiczy coś pani? Może to z przetrenowania? Skrzywienie kręgosłupa? Do rozważenia wizyta u ortopedy.
Pozdrawiam