Jak leczyć bóle w podbrzuszu?

Witam mam 56lat jestem kobieta . chcialam sie poradzic . mialam(mam) bole w podbrzuszu. Lekarz wyslal mnie do szpitala na badania mialam robia gastroskopie. I tomograf . i wykruto umnie : chorobe uchylkowa jelita grubego.-zapalenie błony. Slizowej zoladka i dwunastnicy . - owrzodzenie dwunastnicy . - chorobe refluksowa przelyku i kamica pecherzyka żółciowego. W szpitalu po kilka dniach czulam sie dobrze i za miesiac mam znowu sie teraz zglosic kolonoskopia. Wiec przepisali ni takie tabletki . cipronex 500mg mialam brac go do 12.02 . metronidazol mialam brac go do 14.02 loggic tez do 14 02 . i controloc mam brac caly czas. Po wyjsciu z szpitala dieta mam miec. Przeszczegam ja . bol wrócił po 2 tygodniach jak cos zjem to znow boli jak zjem to odrazu musze przeciw bolawa tabletke wziosc rawel o bol mija powoli w nocy boli nie mam i juz mam dosc . chudne w oczach nie wien co mam zrobic prosze o opinię. Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zglosic się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie mozna coś wiecej powiedzięć i zalecic dalsze postępowanie.