Jak leczyć bolesny guzek na wardze sromowej?

Witam, Wczoraj zauważyłam u siebie na wardze sromowej mały, twardy guzek. Bolał mnie przy dotykaniu. Dzisiaj boli mnie cały dzień. Czy to coś poważnego? Trzeba z tym iść do ginekologa czy może są jakieś leki na to bez recepty ?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ginekologa . Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć