Jak leczyć brak miesiączki po odstaweiniu antykoncepcji?

Witam, mam 25 lat, brałam tabletki antykoncepcyjne przez 2 lata, po przerwaniu nastąpił całkowity zanik miesiączki. Po wizytych u ginekologów zostałam skierowana do endokrynologa. Badania krwi wykazały FSH<0,3 LH<0,1, od roku przyjmuje femoston, ale brak jakiejkolwiek poprawy. Mój lekarz poinformował mnie że na to niema lekarstwa i hormony LH i FSH muszą odblokować się samoistnie? Dodam że robiłam RM przysadki-nic nie wykazał. Diagnoza lekarza to dysfunkcja podwzgórzowo-przysadkowa... co w takiej sytuacji dalej robić?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza diagnostyka endokrynologiczna. czy były testy obciążęnia? jakieś inne dolegliwości?