Jak leczyć brak ochoty na seks?

Witaj. Mam 30 lat jesrem matka 2 dzieci. Z mezem jestem w zwiazku od 14 lat (3 lata po slubie) od czasu urodzenia 2 dziecka nie mam.wg ochoty na seks. Robimy to z mezem raz na... 3-4 miesiace. Nie wiem co robic. Do tego wszystkiego od czasu porodu nie odczuwam zadnej przyjemnosci z uprawiania seksu. Chodzilam na fizjoterapie, mialam tez terapie za pomoca maszynki pobudzajacej miescie scian pochwy i nic. Martwie sie ze maz moze wkoncu skoczyc w bok bo ilez mozna

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Warto zgłosić się do lekarza seksuologa lub psychologa seksuologa i podążać za dalszymi wskazówkami.

Pozdrawiam!