Jak leczyć brak orgazmu?

Moim problemem jest brak orgazmu podczas penetracji.Odczowam tylko orgazm łachteczkowy. Z mezem jestem od 11 lat. Jest moim 2 partnerem z poprzednim rowniez nie mialam. Przez to cierpi nasze malzenstwo, czesto mysle ze maz powinnien miec partnerke co nie ma tym problemu, fakt mam łchteczkowy ale bardzo chcialabym miec rowniez pochwowy. Kiedys mowilam sobie ze jestem mloda i to sie zmieni, teraz jestem po 30, znam swoje cialo, jest gra wstepna i tu nic, dlatego coraz mniej mam na to ochote. Maz mowi to napewno on mnie nie podnieca i dlatego nie chce sie z nim kochac. Przez to czeste klótnie. Juz byly mysli o rozstaniu, mimo ze meza kocham. Brakuje mi tego by miec spelnione malzentwo. Chcialabym z tego tak czepac przyjemnosc jak on. Wtedy napewno mialabym czesciej ochote. Juz myslama o pójsciu do seksuologa ale mysle ze to poprostu matka natura mnie tym nie obdażyła. Juz szukalam czy jest jakis zabieg na to.

Dzień dobry, pisze Pani o trudnościach związanych z osiąganiem orgazmu pochwowego, natomiast orgazm łechtaczkowy Pani osiąga. Wiele kobiet doświadcza dokładnie tego samego co Pani. Łechtaczka jest narządem, który posiada tysiące zakończeń nerowych, co sprawia że jest niezwykle wrażliwa na dotyk oraz jest głównym źródłem kobiecej rozkoszy. Dlatego też wielu kobietom łatwiej osiągnąc orgazm łechtaczkowy niż pochwowy. Aby zwiększyć odczuwanie przyjemności płynącej z penetracji sugerowałabym ćwiczenie mięśni Kegla (rano i wieczorem, 3 serie po 10). W swojej wypowiedzi wspomina też Pani o nieporozumieniach i kłótniach z mężem które jak się domyślam zrodziły się na skutek zmniejszonej ilości zbliżeń do której dochodzi pomiędzy Państwem. Radziła bym spokojnie i szczerze porozmawiać z mężem, skąd zmniejszony apetyt na seks u Pani, jakie są Pani upodobania seksualne, oraz oczekiwania. Z uwagi na fakt, iż osiąga Pani orgazm łechtaczkowy, sugerowała bym współżycie w takich pozycjach przy których możliwa jest stymulacja łechtaczki podczas stosunku. Polecam jednak wizyte u seksuologa-psychoterpaeuty, który dokona szczegółowego wywiadu oraz opracuje plan. Pozdrawiam serdecznie.