Jak leczyć chorego na raka płuc?

Mój szwagier ma raka na pucach i przerzuty na kręgosupie oraz na rzołądku proszę o pradę co możemy robić żeby z tym walczyć pobiera chemie czy można też podawać marichłane leczniczą z góry dziękuje

Stan zaawansowanego raka płuca to choroba niewyleczalna. W celu prowadzenia właściwego pacjenta, powinien on być skierowany do poradni paliatywnej, gdzie dostanie właściwe leczeni uśmierzające dolegliwości.