Jak leczyć chrapanie u dziecka?

Witam moja córka w wieku 5 lat miała usunięty 3migdał ponieważ ciągle chorowała i buzią oddychała. Doktor powiedział że po zabiegu córka będzie oddychać nosem nie stery tak się nie dzieje. Moje pytanie co mam zrobić żeby córka oddychała buzią dodam że w nocy zaczęła mi mocno chrapać. Proszę o pomoc

Nie mogę powiedzieć co ma pani zrobić ponieważ nie wiem jaki jest stan dziecka trzeba dziecko zbadać aby określić co się stało Może to być odrost migdałka gardłowego pomimo jego usunięcia może to być przerost migdałków podniebiennych które znacznie się powiększyły po usunięciu migdałka gardłowego jeśli nie były przycinane podczas jednej operacji Może to być w końcu infekcja która powoduje znaczne obrzęk małżowin nosowych dolnych i w konsekwencji niedrożność nosa