Jak leczyć ciągły kaszel u niemowlaka?

Witam moja corcia 5 miesieczna kaszle juz miesiac i dwa tygodnie. Do tego doszedl katar. Od poczatku miala podawany pulmicort z ventolinem. Teraz Pani doktor kazala odstawic pulmicort i robic inhalacje z ventolinu 2 razy dziennie i raz z soli fizjologicznej o wyzszym stezeniu. Sama juz nie wiem czy nie zribic jakis badan na wlasna rękę. Oumsluchowo dziecko jest czyste.Co mam robic??

proszę Panią
Trzeba udać się do pulmonology dziecięcego ,zrobić zdjęcie rtg płuc... .jakim cudem to się jeszcze nie stało????