Jak leczyć czerwone blizny na twarzy?

Dzień dobry.Rok temu zgłosiłam się do Dermatolog z kilkoma czerwonymi podskórnymi grudkami .Pani szybko stwierdziła,że to trądzik i przepisała mi ALACLARIN ACNE-nic specjalego.Używałam tez innych kremów/maści - zapalenie zniknęło ale zostały plamki Myślałam ze to blizny potrądzikowe i ze znikną.. jednak pod skorą często pojawiają się u mnie plamki nawet w miejscach gdzie''trądzik' nie występował.Raz są mniej , raz bardziej widoczne.Problem ten występuję tylko i wył na lewym policzku.Pomocy.

Należy ocenić stan Pani skóry. Na blizny i przebarwienia potrądzikowe zalecam zazwyczaj serię zabiegów laserem co2. Jeśli problem jest ograniczony do przenarwień ( raczej pojedyncze przypadki), pomocne mogą być peelingi lub seria zabiegów laserem typu q-switch.