Jak leczyć czerwone policzki i nos?

Witam od 2 lat mam czerwony nos i policzki Policzki są bardzo czerwone nos tez broda i czoło nie na nosie mam naczynka popękane.Na pewno jest to skóra naczynkowa nie wiem co robić wydałem już kupę kasy na lekarzy i kremy. Byłem na ipl 2 lata temu.. trochę pomogło.Kolejno same najdroższe kremy.Synchroline,la roche posay itp od 60zł do 100zł.. same najlepsze nawilżające..na trądzik różowaty itp i nic nie daje rady.Tabletki na alergie itp to samo Do tego na wieczór jedno ucho robi się zawsze c

Dzień dobry,

Cera naczyniowa niejednokrotnie prowadzi to do powstawania długotrwałego rumienia i towarzyszącego mu uczucia pieczenia, swędzenia i rozgrzania pojawiającego się pod wpływem czynników miejscowych oraz ogólnych.
Powinien być Pan pod opieką kosmetologa który dobierze odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji domowej i zabiegi które będą niwelowały rumień.
Dla zapewnienia skórze maksymalnego komfortu konieczna jest regularna pielęgnacja zarówno w domu jak i w gabinecie.

serdecznie pozdrawiam
IJ