Jak leczyć dentofobię?

Mam dentofobię od dzieciństwa i przykre wspomnienia a mam zęby do leczenia co mogę z tym zrobić na samą myśl o dentyście ręce mi się trzęsą serce mocniej bije boję się ze jak pójdę to już nie wroce zdarzyło się uciekłam z poczekalni

Witam,

zalecana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna, techniki ekspozycyjne, które ułatwią leczenie problemu, ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z problemem.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Tak nie musi być!

Proszę pozwolić sobie samej pomóc i skorzystać z psychoterapii poznawczo-behawioralnej, polegającej na modelowaniu i wygaszaniu symptomów lękowych.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com