Jak leczyć depresję połączoną z nerwicą?

Dzień dobry. Lekarz psychiatra stwierdził u mnie depresje z nerwicą, nerwicą natręctw i fobię społeczną plus lęk uogólniony. Od 1,5 miesiąca przyjmuje 75mg sertraliny w postaci leku Asertin. Pierwsze 2 tygodnie były bardzo dobre tj.byłem bardzo wypoczęty w dobrym humorze itp. ale po tych 2 tygodniach jestem bardziej zmęczony niż na moklobemidzie który średnio działał. Myślę że jestem bardziej zmęczony niż w najgorszym momencie sprzed brania leków. Około 2 tygodnie temu byłem u lekarza to powiedział że jest to skutek uboczny sertraliny i muszę czekać aż to minie, ale z dnia na dzień jestem coraz bardziej zmęczony i bez motywacji. Dodatkowo lekarz powiedział że jest zadowolony z wyników i myśli ze nie potrzebuje terapii. Przed chwila wyczytałem ze zmęczenie jest z powodu lęku i przez to organizm jest w ciągłym napięciu wiec wziąłem 0,25mg alprazolamu i czuje się o wiele bardziej wypoczęty niż jeszcze godzinę temu więc coś w tym jest. Czy jeśli zwiększyłbym dawkę do 200mg to odczułbym ulgę, czy może odwrotnie jakbym zmniejszy dawkę do 50mg?

Witam,
jest możliwych wiele scenariuszy terapeutycznych. Ja zwiększyłabym dawkę sertraliny do 100 mg po 7 dniach do 150 mg. Jeśli to nie przyniesie ulgi to dodałabym pregabalinę. Pozdrawiam.