Jak leczyć depresję u 24-latki?

Witam. Od 10 miesięcy biorę leki antydepresyjne. Choruje na depresję ale także na zaburzenia lękowe. Do tej pory leczyłem się moklobemidem,sertralina,escitalopramem i trazodonem. Wszystkie te leki tylko zagłuszyły zaburzenia lękowe. Mam dodatkowo duże problemy z jakością snu. Czuje ciągle napiecie ciała,uczucie ucisku w głowie/ciężka głowę,nie mogę się zrelaksować.10h snu i jestem niewyspany. Czy paroksetyna, która jest niby,podobno dosyć dobrym lekiem przeciwlękowym może mi pomóc? Dodam, że benzodiazepiny czasami pomagały się zrelaksować jak i alkohol.

Dzień dobry, jeżeli leki tylko zagłuszają problem, a nie rozwiązują, być moze potrzebna jest psychoterpia, która pozwoli na odcięcie się od źródła lęków. Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, tkoscielny@interia.pl, http://subteno.warszawa.pl