Jak leczyć depresję u córki?

Córka jest chora na deoresje od 7 lat.wieksZosc tego czasu spędziła w łóżku, obecnie od 2 lat jest osobą leżąca. Jest 7 lat w psychoterapii, były hospitaluzacje i wypróbowane wszystkie leki na depresję.choroba pojawiła się po leku na pasożyty jako skutek uboczny.badania neurologiczne nie wykazują uszkodzeń mózgu ale psychiatra powiedział że jeśli są to mikro i nie wyjdą w badaniach.corka ma problem z poruszaniem się jest słaba trzeba ją podtrzymywać jak idzie,nie ma siły mówić.nic nie pomaga pytanie co można jeszcze zrobić czy te zmiany są odwracalne skoro leki antydepresyjne działają albo słabo albo w ogóle.jest w terapii ale sam terapeuta powiedział że to problem bardziej o podłożu chemicznym.co robic

Witam Panią, Pani córka nie została właściwie zdiagnozowana, a byc może nie miała dobrze dobranych leków. Proszę się ew. zastanowić nad skonsultowaniem Pani córki z innym lekarzem psychiatrą. Przez internet nikt nie dokona diagnozy, a tym bardziej nie zasugeruje optymalnej metody leczenia.

Pozdrawiam

Witam Panią
Jeżeli wieloletnie leczenie psychiatryczne nie przynosi
żadnych efektów, należy pomyśleć o zmianie metody leczenia.
Jeżeli terapia też nie przynosi pozytywnych rezultatów,
to proszę pomyśleć o zmianie terapeuty i wprowadzeniu
odpowiednio dopasowanej psychoterapii w proces leczenia.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl