Jak leczyć depresję z lękiem?

Od paru lat lecze depresję z lękiem,agorafobia,napadami paniki,sennoscia,ogromnym spowolnieniem,abulia,anhedonia i myślami samobojczymi.mam któryś z kolei lek ssri,albo po nich tyje,albo mam paskudne mdlosci,a po każdym mam akatyzje,nie tylko na początku.cały czas,a dr uparl się na ssri.niemoge spać-muszę się wiercic i rzucać na łóżku,nie chce brać już ssri!!brałam też tlpd,lamitrin,bupropion,solian-nie dzialaly.jakie leki na depr,lęki nie dają objawów jak tycie,akatyzja,ból brzucha?mam terapie

Warto omówić brak poprawy i Pani uczucia z tym związane ze swoim psychoterapeutą. Pomoże Pani zrozumieć przyczyny trudności w leczeniu i utrzymywania się objawów, a także będzie to stanowić ważny materiał do dalszej pracy. Zachęcam do dalszego zaangażowania i pracy nad sobą.

Witam
Opisane przez Panią objawy zapewne mają podłoże
emocjonalne czyli są natury psychologicznej.
Możliwe, że źródłem tych zaburzeń jest brak snu,
przeżywane emocje, długotrwały stres przemęczenie
czy traumatyczne doświadczenia z przeszłości.
Oznacza to, że przyczyna Pani dolegliwości
leży głębiej, nie tyle w ciele, co w duszy.
Zatem pomocy potrzebuje również Pani dusza.
Cierpienia duszy trudno wyleczyć samymi
środkami farmakologicznymi.
Farmakologia jest leczeniem objawowym,
nie rozwiązuje problemu.
Konieczna jest psychoterapia uwzględniająca
wszystkie Pani potrzeby i problemy.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
W szczególnych przypadkach możliwe są konsultacje
online, np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie