Jak leczyć dermografizm?

Witam. Mam nieznacznie podwyższone MCV, PĘD oraz monocyty, a także bardzo wysokie CK (norma 30-200 , mój wynik 1594). Przy tym jedynymi objawami są delikatne bóle mięśni kończyn dolnych, zwłaszcza mm dwuglowych uda, oraz prawdopodobnie DERMOGRAFIZM... O czym mogą świadczyć takie wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza reumatologa i diagnostyka i wykluczenie np zApalenia wielomoesniowego lub i skornomiesniowego