Jak leczyć długotrwałe bóle kręgosłupa?

Od dłuższego już czasu cierpię na przewlekłe bóle kręgosłupa. Ból utrzymuje się przez cały dzień i noc. Jest dość silny ale nie wzrasta. Utrzymuje takie samo nasilenie. Nie pracuje. Większość czasu spędzam siedząc. Codziennie jednak po pół godzinki dziennie ćwiczę. Ie mam nadwagi.W dzień jeszcze funkcjonuje, najgorzej jest w nocy, BONIE mogę znaleźć sobie dogodnej pozycji by zmniejszyć ten ból. Dodam też że nie nasila się przy wykonywaniu różnych czynności. Co może być tego przyczyna? Mam się martwić?

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego oraz zlecenie badania RTG kręgosłupa. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.