Jak leczyć dreszcze i osłabienie?

Witam, zaczelo sie 4dni tem mialam straszny katar i zapchane zatoki zrobilam irygacje i bralam aspirin na ogolne oslaboenie ale z dnia na dzien jest gorzej. Zatoki puscily kataru brak. Yemperatura nie przekracza 36 stopni mam dreszcze poczucie zmeczenia i brak sil a do tego dzis doszedl straszny ucisk w klatce piersiowej. Dodaje ze nie mam i nie mialam kaszlu

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.