Jak leczyć drętwienia przy nerwicy?

Witam serdecznie. Mam 28 lat. Mam nerwice niestety bardzo córka mi dokucza. Byłam już dwa raz w szpitalu. W tamtym roku ręce i nogi robiły mi się sztywne klatka piersiowa mnie bolała. Zrobili mi Ekg i lekarz powiedział że serce jest ok. I dał mi zaszczyk ketonal i hydtogyzybe. I cały rok mi później nic nie było. A teraz znów trafiłam do szpitala to objawy były tylko takie ze nogi mi się trzęsły i serce szybko biło. Zrobili mi badania krwi wszystko ok. Także tarczyce i jest wszystko e porządku.

Nerwicy nie leczy się przez internet ( niczego nie leczy się przez internet).
Rozpoznane nerwica jest rozpoznaniem lekarskim i jako takie ma prawo postawić je tylko lekarz.
Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.
Nerwica ma różne oblicza, objawy, przyczyny itd., w zależności od tego dobiera się odpowiedni sposób leczenia.
W terapii nerwic stosuje się dwa podstawowe środki: leki oraz psychoterapię.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy choroby
ale również dociera się do przyczyny problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.

Witam Panią
Ludzie cierpiący na nerwicę często doświadczają
różnych nieprzyjemnych objawów somatycznych
wywołanych rozchwianiem równowagi
układu wegetatywnego.
Dlatego przede wszystkim warto zająć się nerwicą.
Nieleczona nerwica prowadzi do silnego
pogarszania się stanu zdrowia psychicznego
i fizycznego.
Przede wszystkim uniemożliwia normalne
funkcjonowanie w społeczeństwie.
Doraźnie, gdy choroba jest zaawansowana
i chory nie jest w stanie funkcjonować, konieczne
jest stosowanie środków farmakologicznych.
Leczenie farmakologiczne, tzn. środki uspokajające,
obniżające napięcie, czasem antydepresanty
o dodatkowym działaniu tłumiącym lęk
sprawiają, że lęki i inne dolegliwości stają się
łatwiejsze do zniesienia.
Jednak leczenie farmakologiczne nie leczy Pani
dolegliwości i nie rozwiązuje Pani problemów,
jedynie tłumi objawy.
Jeżeli chciałaby Pani skutecznie pozbyć się
problemu i wyleczyć z nerwicy i jej konsekwencji,
to zachęcam do odpowiednio dobranej psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl