Jak leczyć drgania oka?

Mam zeza rozbieznego w prawym oku i problem z ruchem galki ocznej po lewej, tzn nie przesuwa sie w strone nosa tylko zatrzymuje sie na srodku. Nosze okulary lewe oko -1 a prawr 0,5. Czesto boli mnie glowa bo probuje na sile wymusic obuoczne widzenie i czasami sie udaje. W lewym oku czesto mama takie dziwne drgania. Jestem wczesniakiem mam 18lat.Do jakiego lekarza procz okulisty moge sie udac i czy sa na to jakies cwiczenia glownie na lewe oko. Czy sa jakies metody naprawienia miesni wlewym oku?

Witam. Jeżeli drga oko to ma Pan okresowy oczoplas lub oczoplas fixacyjny. Zezolodzy są w szpitalu św Rafała. Polecam zbadanie się i rozważenie szwów Cüpersa. Pozdrawiam serdecznie