Jak leczyć duźe ropne krosty w obrębie skóry?

Witam.mój mąż zmaga się z okropna choroba skorna chodzi o bardzo bolesne krosty wielkości grochu które pojawiają się na całym ciele pekajac i zostawiając po sobie straszne blizny. Miał robione badania w kierunku gronkowca jednak od 5 lat bierze izotek niestety wszystko jest bez zmian.nie pomagają mu maści i antybiotyki stosował bactrim w jaki sposób i jakie badania powinien wykonać?przypomnę badania w kierunku gronkowca były robione z krwi.mam zdjęcia króst z głowy. Cala głowa jest w bliznowcach

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczny wymaz i badania bezpośrednio z zmian skórnych . Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza dermatologa