Jak leczyć dwustronną przepustkę pachwinową?

Witam serdecznie.Mam zdiagnozowaną dwustronną przepustkę pachwinową. Ta dolegliwość wystąpiła po płukaniu pęcherza z założonym pewnikiem.Czy to było przyczyną jej powstania ? Jaką metodę zabiegu wybrać z siatką czy bez ze względu na bóle pooperacyjne i przewlekłe.Jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia takich dolegliwości.Przepukliny sa odprowadzane i nie bolą zatem czy mogę jeszcze poczekać z zabiegiem i czy można operować dwie jednorazowo ? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc .

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć bez zbadania pacjenta! Proszę wszystkie szczegóły omówić z lekarzem prowadzącym! z.żurawski