Jak leczyć dyskomfort podczas przełykania?

12 dni temu zostałem zaatakowany i byłem przez chwile duszony jedna reka. Ślad na szyji był przez parę dni ale brak zmiany głosu czy czegokolwiek takiego. Pozostał tylko dyskomfort przy przelykaniu płynów, uczucie porównalbym do powiekszonych węzłów chłonnyc tylko że z jednej strony. Na forach o sztukach walki (jedyne gdzie znalazłem jakieś informacje) piszą że 2/3 tygodnie i sie zregeneruje wszystko. Jakie jest wasze zdanie? Nie przeszkadza to specjalnie i nie wydaje się aby było cokolwiek uszkodzone

Lek. Tomasz Budlewski

Warto udac sie do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie można coś więcej powiedzieć