Jak leczyć dziecko (11 lat), kiedy wynik wymazu z ucha wykazał Candida albicans?

Jak leczyć dziecko (11 lat), kiedy wynik wymazu z ucha wykazał Candida albicans? Czy ten wynik jest już wiarygodny, czy trzeba ponowić wymaz? Dziecko chorowało od sierpnia do dnia obecnego z przerwami na zapalenie uszu. W tym czasie otrzymało antybiotyki Augmentin (sierpień), Cipropol(grudzień), sterydy Cetraxal (sierpień, listopad), dodatkowo Dicortineff(październik), Oto Argent. Wszystkie leki zlecił laryngolog. Dziecko jest osłabione, często mu zimno(ręce, stopy), ból brzucha, rozdrażnienie.

Cipropol w tabletkach daje się dzieciom po 16 tym roku życia z powodu zagrożenia zahamowania wzrostu! Spytajcie się go dlaczego chce uszkodzić Wasze dziecko. Uciekajcie od niego. Przyjedźcie może?