Jak leczyć dziecko,które ma problemy z migdałami?

Witam.Moje dziecko ma teraz 8 lat i juz 3x mial wycinany trzeci migdał i drenaż uszów.pierwszy raz miał w wieku 3 lat wycinane wszystkie, za rok czasu mu odrosly i odnowa mial wycinane i w wieku 6 lat byla powtorka i jeszcze drenaż uszow.bardzo złą ma wymowe i ostatnio zauważylam ze nie zamyka wogole usta, w nocy chrapie i juz sie boje ze oddnowa mu odrasta.Bardzo prosze o pomoc bo nie wiem co juz robic bo kazde badanie laryngologiczne jest juz dla dziecka stresujace.Jakie badania mogę jeszcze wykonac bo lekarze rozkladaja rece.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest wizyta najlepiej u specjalisty laryngologa pracującego w Klinice uniwersyteckiej