Jak leczyć dziecko z podejrzeniem mononukleozy?

Proszę o Pomoc syn od 2mies miał powiększone węzły chłonne miał w tym czasie zapisane 2 antyb clacid agumen. mija 2 mies wezly sa nadal powiększone z czego z jednej strony zrobila się duza kulka miał robiona krew oraz usg wyszlo z podejrzeniem mononukleozy na złość nasza Pani laryngolog nie odbiera telef naddal nc niewiemy co dalej robic zapomniałam wspomnieć syn dostał leki HITAXA,hEVIRAN,LYMPHOMYOSET HEEL..Syna ma lat proszę o odp

Nie zmam tych badań, nie widzę morfologii krwi, OB, CRP,.badnia krwi w kieunku mononukleozy zakażniej. Badania czynności wątrby. W tym czasie powinna już być zrobiona biopsja węzłów chłonnych. Wyrzuć te leki zostaw tylko Heviran. Ta choroba leczy się za zwyczaj sama. Tym zajmują się lekarze chorób zakaźnych, nie dzwoń już do pani laryngolog, ona się na tym jak widać nie zna.