Jak leczyć Escherichia coli i problemy z penisem?

Witam. Jestem 23 letnim facetem i mam dość. Niecały rok temu zdecydowałem się przedłużyć wędzidełko, po pierwszym zabiegu odczuwałem dyskomfort ale lekarz zalecił wypróbowanie. Podczas stosunku pękło, i zacząłem krwawić, wylądowałem na pogotowiu i założono mi szwy i puszczono do domu. W sierpniu zaś pojawił się problem z nasieniem który występuje do dzisiaj, sperma zbiera się w grudki, kolor naturalny, zaś ciecz sama w sobie jest lekko wodnista. Do tego ze zwodem czasem bywa problem aby się pojawił. W badaniach z posiewu nasienia i wymazu cewki moczowej wykryto Escherichia coli. Dwie kuracje cipronexem, każda po trzy tygodnie a problem nadal występuje. Na mosznie systematycznie powtarza się uczucie mrowienia. Ujście cewki moczowej jest spuchnięte. Nie mam sił już, chodzę do specjalistów, wszystko robię jak trzeba według lekarzy a nic to nie zmienia. Jeśli chodzi o inne problemy ze zdrowiem to mam zapalenie migdałków przewlekłe, refluks, torbiel klinową w zatoce klinowej, pasożyty (glizdy) oraz prawdopodobnie hemoroidy, podczas podcierania na papierze toaletowym czasem zostaje krew. Papierosy palę 8 lat, od połowy do paczki dziennie obecnie. Błagam o pomoc, jestem młodym człowiekiem i chciałbym aby ten koszmar się zakończył i miał swój finał, bo odbija się to na moim zdrowiu psychicznym.

Lek. Michał Lenard

Niestety, niewiele mogę Panu pomóc przez internet. Warto wykonać antybiogram, żeby sprawdzić na jakie antybiotyki wrażliwa jest bakteria, która odpowiada u Pana za infekcję, a następnie leczyć ją zgodnie z antybiogramem. Oczywiście warto też wyleczyć się z pasożytów. Jeżeli problem nie będzie ustępował, być może warto wykonać badania sprawdzające odporność Pana organizmu. Pozdrawiam i życzę zdrowia!