Jak leczyć głosy w głowie?

Wita rozmawiam z glosem w mojej glowie czesto sie z nim kluce robie w bre jemu po takiej sytuacji strasznie sie boje wszystkiego i wszystkich wychodze z domu tylko kiedy musze mam wrazenie ze wszyscy na mnie patrza i gadaja o mnie czesto jestem mocno pobudzona ostatnio humor sie pogorszyl nie odczuwam radosci z niczego nie mam ochoty na nic nie pije kawy alkoholu nie biore narkotykow mialam prube samobujcza znajomi mnie uratowali nie poinformowali lekarza woleli sami sie mna zajac pomocy

Witam Panią
W leczeniu zaburzeń, które Pani opisuje, najlepiej sprawdza się
leczenie farmakologiczne połączone z psychoterapią.
Wskazana niezwłoczna konsultacja z lekarzem psychiatrą.
Zachęcam też do skorzystania z psychoterapii.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl