Jak leczyć grzybicę paznokcia?

witam,mam 39 lat i od kilkunastu lat meczę się z czymś takim jak grzybica paznokcia u rak a w szczególności sa to tylko kciuki.Kiedyś w dziecinstwie jako nastolatka miałam zakładane paznokcie,akryl i będąc nieswiadoma swoich czynów tanim kosztem zdjełam je sobie i potem juz panokcie nie byly takie jakie byc powinny.dermatolog zlecil badania pod katem bakteri i wykazaly drozdzaki,paznokcie do dzis mam powyginane ,zgrubiale i czasem bardzo boli.Niby zniszczyłam sobie maścierz paznokcia ,nie mozna tego wyleczyc już na zawsze z nimi ,takimi brzydkimi zostane?proszę o rade,pomoc co dalej mam robic leki i lakeiry zbytnio nie pomagaja bo leki niby mimo wzystko pol roku siedzą w organizmie ale ja juz poprawy zadnej nie widze,przez kształt i wyglad paznokci na kciukach czuje sie gorsza,i mniej pewna siebie

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.