Jak leczyć guzek przy odbycie?

Witam Mam problem parę dni temu pojawiał mi się taki guzek przy odbycie zacząłem stosować od 4 dni czopiki Procto Glyrenol i nie wiem jak długo to stosować czopiki choć zrobił się troszeczkę mniejszy i mnie nie boli. Pozdrawaim
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W Preparat wskazany jest w leczeniu zewnętrznych i wewnętrznych żylaków odbytu. Jeżeli po 7 dniach stosowania preparatu objawy nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem. W tej sytuacji można przedłużyć kurację i dopiero po ewentualnym braku poprawy zgłosić się do lekarza.