Jak leczyć HPV w jamie ustnej?

Witam! Zdiagnozowano u mnie hpv(wg mnie były to kłykciny kończyste)okolic płciowych-wymrożono je.Obecnie na podniebieniu miękkim zaobserwowałam drobna cielista wysypkę i małe-dzyndzelki pod językiem(wyglądają jak kłykciny).mieszkam za granicą.Lekarz GP stwierdził że, to jest naturalne, nie widzi w tym problemu (jest tego coraz wiecej).Jak postępować z hpv/kłykcinami w jamie ustnej, jak to leczyć?Czy istnieje możliwość zwalczenia tego naturalnymi srodkami/metodami?Do jakiego specjalisty się udac?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim nalezy potwierdzić HPV. Proponuje udac się do lekarza dermatologa lub gastroenterologa