Jak leczyć infekcję bakteryjną w jamie ustnej?

Mam nastepujacy Problem . Co jakies 2 miesiace mam Infekcje Bakteryjna w jamie ustnej.Raz po lewej stronie pojawia sie taka klulka czerwona i boli raz po drugiej stronie.Teraz sa takie male biale narosci . I w okolicach podbiebienia znowu puchnie ,i boli przy przelykaniu,natomiast kataru,goraczki wogole przy tym niemam i nie kaszle .Zrobilem Wymaz z Gardla i wyszlo ze mam bakterie Moraxella Species-wzrost obfity . Mialem juz kuracje antybiotykami,lekami i nadal to cholerstwo Nawraca . Bylem w sklepie Zielarskim i Pani powiedziala ze sa to grzyby,patogeny ? I przepisala mi plyn Fungo-Farm oraz witc C do ssania 3 x dziennie . O odpornosc bardzo dobrze dbam,codziennie kefiry ,soki warzywne itp i nadala ta Infekcja Wraca ? Czy ten plyn przeciw-grzybiczy przeleczy mi to , zeby nie bylo juz nawrotow ?

Oczywiście trzeba pana zbadać laryngologicznie i postawić prawidłowe rozpoznanie natomiast to co usłyszał pan w sklepie zielarskim to nieprawda ponieważ leki przeciwgrzybicze nie działają na bakterie a m9raxela to bakteria