Jak leczyć infekcje górnych dróg oddechowych?

Witam chcialam dowiedziec sie jak leczyc infekcje gdo. gdyz lezalam w szpitalu tydzien podawano mi leki na wypisie distalam antybiotyk i nie czuje poprawy.(kaszel lepki przezroczysty nad ranem wydzielina zoli zielona a w dodatku mam problem z zatokami czeste przytykanie uszu katar )mialam badania nic mi nie wyszlo tylko Crp w krwi za niskie ) niby mam jakies zakazenie bakteryjno wirusowe.inie wiem co dalejrobic w tym kierunku zeby to doleczyc i jakie kroki podjac w tym kierunku.

Ciężko nie badając cokolwiek poradzić. Najlepiej udać się do laryngologa sprawdzić czego dotyczy ta infekcja gardło, nosogardziej. Niskie CRP może świadczyć o toczącej się infekcji wirusowej i nie powinna Pani zażywać antybiotyków.